Dua Lipa sulmohet nga fansat në Meksikë

253 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Mar 2021 / Në kategorinë Entertainment

Dua Lipa është tashmë një nga këngëtaret më të famshme në botë. Dje, ajo bëri të ditur se po shkonte për t’iu bashkuar fushatës së re të markës YSL.
Mirëpo, në një video që po bën namin në rrjet, Dua shihet duke u larguar me stafin e saj, teksa një fans vjen me shpejtësi dhe mundohet të prekë këngëtaren.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas