Duma: Mashtrimet e Ramës me shëndetësinë në një VIDEO. Si u dhjetëfishuan të dhënat!

86 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Sa më shumë afrohet data e zgjedhjeve, aq më shumë i shton Edi Rama gënjeshtrat. Premtimet i ka mashtrime të trasha, njësoj si grafiku që nxori sot, ku 3%-shin e bëri 14%. Këta dinë mirë vetem 20%-shin që marrin nga lejet e ndërtimit, nga koncesionet dhe tenderat.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas