Në radhë

Ilace kontrabande ne Sarande
syrinet
93 Shikime

Duma: Nevoja për ushqim, ilaçe dhe mbijetesë, nuk mund të mbyten nga propaganda

312 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Apr 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryeministri Rama vazhdon të mashtrojë pensionistët, për të cilët thotë se mendon çdo orë, por në fakt i ka lënë në mëshirë të fatit.
Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, duke postuar një video se si Rama gënjen pensionistët shkruan se: 'Nevoja për ushqim, ilaçe dhe mbijetesë, nuk mund të mbyten nga propaganda.'

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Ilace kontrabande ne Sarande
syrinet
93 Shikime