Në radhë


Dyfyrësia e Ramës, ja çfarë thoshte kur një polic europian vret një qytetar

222 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Edi Rama ka dy fytyra kur i drejtohet publikut, atë që do të jetë dhe atë që nuk do të donte të ishte. Në këtë video të mëposhtme do të shikoni edhe njëherë Edin se si përgënjeshtron Ramën, sipas interesave të momentit. Në videon e mëposhtme të shkëputur nga një takim me familjarë të personave të vrarë më 21 janar, Edi Rama flet se si duhet të sillet një kryeministër europian kur një polic qëllon apo vret një qytetar, ndërkohë që vetë nuk bën asgjë nga ato që thotë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë