‘E nisim aty ku e lamë’, Lukaku rikthehet dhe shënon dy gola me Interin

85 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Jul 2022 / Në kategorinë Sports

‘E nisim aty ku e lamë’, Lukaku rikthehet dhe shënon dy gola me Interin

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas