Në radhë


E pëson keq shqiptari! Arrestohet pasi shkelmoi dhe hodhi në det një mace, reagon ministri grek

200 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ E pëson keq shqiptari! Arrestohet pasi shkelmoi dhe hodhi në det një mace, reagon ministri grek

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë