Në radhë


E premtoi dhe e bëri, modelja dasmë në live tv me qenin

514 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Modelja Elizabeth Hoad ka hequr dorë nga burrat pas 220 takimeve të dështuara dhe ashtu edhe si kishte njoftuar disa ditë më parë realizoi dasmën e saj me rotvailerin e saj të artë gjatë një emisioni në një transmetim live ku u ndoq nga njerëz nga e gjithë bota.

Elizabeta, 49 vjeç, duket se bindi dikë që të organizojë dasmën me qenin e saj, Logan.

Ajo ka vendosur unazën e martesës dhe për qenin e saj një byzylyk prej ari në putër madje ka lexuar edhe premtimet ndaj tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë