Në radhë


E rëndë në Vlorë, 48-vjeçari bie nga pallati dhe ndërron jetë

127 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Dec 2021 / Në kategorinë News & Politics

E rëndë në Vlorë, 48-vjeçari bie nga pallati dhe ndërron jetë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë