Në radhë

Goli i futbollistit shqiptar
syrinet
70 Shikime

Edhe kur Messi shënon dhe padashje, goli sërish është brilant

185 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Oct 2021 / Në kategorinë Sports

Edhe kur Messi shënon dhe padashje, goli sërish është brilant Kapiteni i kombëtares së Argjentinës kontribuoi në rezultatin maksimal në 3-0 përfundimtar kundër Uruguajit për të arritur tani 80 gola me fanellën me stemën.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Goli i futbollistit shqiptar
syrinet
70 Shikime