Në radhë


Edhe pak orë na ndajnë nga fillimi i sezonit të 8 të ‘Game of Thrones’

527 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ka kaluar një kohë e gjatë që nga sezoni i parafundit i Game of Thrones dhe si duket erdhi fundi por si duket ne nuk jemi akoma gati për atë që do të vijë megjithatë është vendosur që sot do të shfaqet sezoni i fundit i këtij seriali televiziv mjaft të ndjekur nga të gjithë dhe që mblodhi një numër jo të vogël personash të apasionuar pas tij dhe që me siguri mezi presin të ndjekin seritë e fundit të këtij episodi.

Me vetëm disa orë para se të fillojë të shfaqet episodi i fundit i këtij filmi, HBO ka lëshuar gjithnjë e më shumë trailera, video, fotografi dhe publikime të ndryshme për gazetarët dhe për personat e interesuar anëembanë botës.

Një garanci e pakushtëzuar është spektakli absolut që na pret. Me një pjesë të vogël të episodeve të gjatësisë në anën tjetër të sezonit, është e sigurt të thuhet se këto episode (që thuhet se kanë sekuencat më komplekse të filmuara ndonjëherë për televizion) do të jenë më të mirët në shfaqjen monumentale.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë