Edi Paloka: Lleshit e Ramës me video: Nuk thone kot : “Idiotit i duken te tjeret si idiote”

205 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Nënkryetari i PD, Edi Paloka, reagon për deklarat e Lleshit dhe i përgjigjet Ramës me video: Nuk thone kot : “Idiotit i duken te tjeret si idiote” .

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas