Edi Rama dhe skandali i fotos 80 mije dollareshe me Barack Obamen

236 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Oct 2019 / Në kategorinë News & Politics

Edi Rama dhe skandali i fotos 80 mije dollareshe me Barack Obamen

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas