Edi Rama dhe Valdin Pjetri-Lulzim Basha deklarate nga selia blu-14 gusht 2019

265 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Aug 2019 / Në kategorinë News & Politics

Edi Rama dhe Valdin Pjetri-Lulzim Basha deklarate nga selia blu-14 gusht 2019

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas