Në radhë


Edi Rama mashtruesi dhe vlera prej 430 milione eurosh e inceratorit

152 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Edi Rama mashtruesi dhe vlera prej 430 milione eurosh e inceratorit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë