Edi Rama ose shkëlqimi dhe rënia e një ylli mediatik, që nuk ngopet me pushtet

262 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

RAMA DHE MEDIAT

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas