Në radhë


Eksplorues qytetesh, Stefan zbulon ishullin e braktisur pjesë e filmave Bond

315 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një eksplorues qytetesh ndeshi në një ishull të braktisur i cili paraqitej në xhirimet e James Bond.

Kuriozi, Stephen Pamaran dhe miku i tij gjetën një varkë në Nagasaki, Japoni, e cila u përdor në bllokun e pritjeve të vitit 2012 ‘Skyfall’.
Ai u intrigua nga ishulli pasi e zbuloi në Instagram dhe tha se ndjehej sikur ndodhej në një 'botë fantastike'.

Ishulli i paprekur është i mbushur me rrënoja dhe duket tamam si ai në filmin e Bond.

Ajo u përdor në skenën ikonike me Raoul Silva, ku ai e sfidon Bondin të gjuajë me armë një gotë mbi kokën e Severine.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë