Në radhë

Banorët e Unazës
syrinet
4 Shikime

Elefanti i egër ecën në rrugët e Indisë; ndalon trafikun dhe fut banorët në panik

136 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Guwahati: Një elefant i egër shkaktoi një trazirë të madhe në një qytet indian, duke lëvizur përgjatë rrugëve të mbushura me njerëz dhe automjete përpara se të largohej nga autoritetet përgjegjëse prej aty, thanë zyrtarët.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Banorët e Unazës
syrinet
4 Shikime