Emisioni FAKT në SYRI.net -Kryeministri Edi Rama| 04.06.2017

601 Shikime
admin
1
Postuar me 09 Aug 2018 / Në kategorinë Film & Animation

Kreu i PS-së dhe kryeministri Edi Rama i ftuar në studion e SYRI.net në emisionin FAKT të gazetarit Çim Peka.

Gjatë intervistës kryeministri Rama jep përgjigje për shumë prej pyetjeve në lidhje me marrëveshjen me kreun e PD-së, Lulzim Basha, partitë e vogla dhe premtimet e tij.

Për herë të parë Edi Rama sqaron edhe origjinën e tij të plotë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas