Në radhë

Goli i dytë i Ballkanit
syrinet
54 Shikime

Emocionuese/ Tifozët e Shkupit i pritën me këngën e Adem Jasharit futbollistët e Ballkanit

105 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Aug 2022 / Në kategorinë Sports

Emocionuese/ Futbollistët e Ballkanit u futën në fushë, tifozët e Shkupit i presin me këngën e Adem Jasharit dhe duartrokitje

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Goli i dytë i Ballkanit
syrinet
54 Shikime