EMRAT/ ‘Mallra kontrabandë, një autobus dhe 3 makina’, arrestohen 6 persona në Tiranë

210 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

EMRAT/ ‘Mallra kontrabandë, një autobus dhe 3 makina’, arrestohen 6 persona në Tiranë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas