Në radhë


Emri i Ardit Gjoklajt e ndjek nga pas Veliajn dhe në Nju Jork, shqiptaro-amerikanët nuk ia falin!

132 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

Emri i Ardit Gjoklajt e ndjek nga pas Veliajn dhe në Nju Jork, shqiptaro-amerikanët nuk ia falin!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë