Në radhë

Rama te Erdogan
syrinet
257 Shikime

Erdogan dhe Charles Michel lënë në këmbëm Ursula von der Leyen

220 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Apr 2021 / Në kategorinë Entertainment

Presidentja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen dhe Presidenti i Këshillit Evropian Charles Michel vizituan Turqinë dhe biseduan me Rexhep Tajip Erdogan për çështje të tilla si emigracioni dhe veprimet e njëanshme të Turqisë kundër Greqisë dhe Qipros.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Rama te Erdogan
syrinet
257 Shikime