Euro2020/ Italia feston pas fitores me Belgjikën

188 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Jul 2021 / Në kategorinë Sports

Donaruma shpërtheu në festë, duke brohoritur në kamera. Ai ngriti grushtat, drejt audiencës së ekipit dhe më pas ndoqi lojtarët e tjerë, të cilët u bënë një "lëmsh".

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas