Në radhë


Familjaret shoqërojnë në spital të infektuarit me COVID-19

191 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Mar 2020 / Në kategorinë News & Politics

Prej një muaji, Partia Demokratike ka kërkuar me forcë marrjen e masave për pajisjen me mjete mbrojtëse të stafit mjekësor. Qeveria, vetëm me fjalë boshe, deklaronte se i ka marrë të gjitha masat dhe se Shqipëria nuk kërcënohej nga koronavirusi. Ndërsa sot genjen duke thënë se po shton stokun e veshjeve speciale dhe mjeteve mbrojtëse.
E vërteta është krejt ndryshe dhe po faktohet çdo ditë: Qeveria e mori lehtë situatën dhe nuk mori masat e nevojshme në kohë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë