Flet i shituri/ ‘Policia shpërndau lekët. Mora 200 mijë lekë për Ramën dhe Petrit Malaj’

209 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Flet i shituri/ ‘Policia shpërndau lekët. Mora 200 mijë lekë për Ramën dhe Petrit Malaj’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas