Në radhë


Flet zv/ministri i Ramës: Ylli Rakipi i bie kokës me duar: ‘Ç’na bëre mo Çimi…’

289 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një debat i nxehtë u zhvillua sonte në ‘Çim Peka Live’ midis të ftuarve, ku tema e bisedës ishte ‘Fake Neës’
Ndërsa gazetari Ylli Rakipi po tregonte ‘një fakt shumë të thjeshtë, ku asnjë kamera nuk lejohet të hyrjë të aktiviteti i kryeministrit dhe duhet ta marrë pamjet te ERTV. Ti më dikton mua se çfarë duhet të marrë.’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë