Flokë me hamburger, me pica, me hotdog, ç’ju bëka flokëve ky berberi

220 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Jun 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një berber i çuditshëm ka udhëtuar botën mbarë duke shndërruar flokët e njerëzve në kopje të pabesueshme të ushqimit të shpejtë duke përfshirë pizza, hotdogs dhe burgers.

Mykey O'Halloran, 27, nga Melbourne, Australi, është specializuar në prerje të çmendura, ngjyra dhe krijim të stileve unike të flokëve, ndërsa mbledh para për bamirësi tek ‘Make A Wish’.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas