Në radhë

Zjarri ne fasonerine ne Vlore
syrinet
9 Shikime

Flota Detare zhvillon stërvitjen e radhës në Vlorë

33 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

‘Lufta kundër emigracionit dhe trafikut të drogës’/ Flota Detare zhvillon stërvitjen e radhës në Vlorë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Zjarri ne fasonerine ne Vlore
syrinet
9 Shikime