Në radhë

Vlore policia
syrinet
3 Shikime

Fluks turistësh/ Policia e Vlorës arreston 3 shoferë dhe vendos 1375 gjoba në një javë

71 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

Fluks turistësh/ Policia e Vlorës arreston 3 shoferë dhe vendos 1375 gjoba në një javë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Vlore policia
syrinet
3 Shikime