Në radhë


FNSH dhunon dhe terheq zvarre sekretarin organizativ te PD Sahit Dollapi

344 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 May 2019 / Në kategorinë News & Politics

FNSH dhunon dhe terheq zvarre sekretarin organizativ te PD Sahit Dollapi

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë