Në radhë


FOTO/ Deviral mbërrin në Shqipëri, përdoret si anti-viral edhe kundër Covid

206 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Viti 2020 ishte një vit i pazakontë për të gjithë shqiptarët dhe jo vetëm. Njerëzit në mbarë botën u përballën me pandeminë e Covid-19, e cila infektoi miliona persona si dhe shkaktoi 1.7 milionë viktima.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë