Në radhë

Arian Ashiku Peqin
syrinet
11 Shikime

FOTO-EKSKLUZIVE_ Tualant Balla fushatë në Peqin me Astrit Sufalin, trafikanti....mp4

159 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një foto ekskluzive e publikuar nga Syri Tv, tregon Sekretarin e Përgjithshëm të PS-së, Taulant Balla, i cili po bën fushatë në Peqin me Astrit Sufali,
Sufali është një trafikant vrasës i kërkuar në Itali për vrasje dhe qe mbrohet nga drejtesia shqiptare.…
Sufali njihet si një nga të fortët e Elbasanit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Arian Ashiku Peqin
syrinet
11 Shikime