Në radhë

Video e rrahjes se gruas.mp4
SYRI Kosova
3 Shikime

FOTO-VIDEO/ Liqeni ngjyrë rubini ku nuk do të uronit të binit…

993 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky liqen piktoresk në veri të Tanzanisë është mjaft i ‘pamëshirshëm’ dhe djeg gjithçka që e prek atë.

Përveç, sigurisht, njeriut i cili nuk dëmtohet aspak nëse e prek atë.

Liqeni Natron është një liqen i kripur që shtrihet për 35 kilometra mbi rajonin e Arusha-s së Tanzanisë së veriut.

I karakterizuar nga ujërat e pasura me alga, ngjyrë të kuqe gjaku dhe një peizazh i shkretë pa zhvillim urban përreth, Liqeni Natron është i njohur për disa karakteristika aspak tërheqëse.

Përbërja kimike e tij, megjithatë, kryeson listën.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas