Në radhë


Fundi i armiqësisë historike, takimi i parë midis liderëve të Turqisë dhe Armenisë

52 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Oct 2022 / Në kategorinë News & Politics

Fundi i armiqësisë historike, takimi i parë midis liderëve të Turqisë dhe Armenisë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë