Gënjeshtari Kronik premtoi mirëqeverisje dhe ulje taksash por solli varfëri

57 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Oct 2019 / Në kategorinë News & Politics

Lulzim Basha

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas