Në radhë


Gatopardi i nuhat flokët, turistja e filmon edhe pse e tmerruar

271 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti befasues që një gatopard hipën mbi një xhip në safari dhe fillon të nuhatë në flokët e një gruaje ndërsa ajo edhe filmon takimin.

Pamjet e marra në Tanzani tregojnë se macja e madhe bezdisëse afrohet aq shumë me gruan e cila ka një shprehje të tronditur në fytyrën e saj.

Gatopardi qëndron gjatë pas kokës së saj duke i lëvizur flokët dhe duke e nuhatur vazhdimisht ndërsa gruaja vazhdon të filmojë e të tregojë shprehjen e tmerruar të fytyrës së saj.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë