Në radhë

Baton Haxhiu ne Çim Peka Live
syrinet
59 Shikime

Gazetari godet live deputetin ukrainës mbështetës i Putinit

200 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Feb 2022 / Në kategorinë People & Blogs

Tensionetmes Ukrianës dhe Rusisë kanë arritur kulmin këtë javë. Nga informacionet e dhëna deri më tani të dy vendet po përgatiten për luftë. Kjo situatë e krijuar u diskutua dhe në një program televiz në Ukrainë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Baton Haxhiu ne Çim Peka Live
syrinet
59 Shikime