Në radhë


Gazetari Koka vë në ‘korne’ Taulant Ballën, deputeti ikën nga emisioni, mbyll kamerën

304 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Mar 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka ikur nga emisioni pas disa pyetjeve të sikletshme të gazetarit Bledian Koka. I ftuar në emisionin “Spotlight”, Koka vuri re se Balla po mbronte biznesmenin Gjergj Luca, teksa po fliste nga lokali i tij në kohë reale. Pas pyetjes së gazetarit, Balla është sikletosur dhe ka zgjedhur të mos përgjigjet, por të largohet nga emisioni.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë