Në radhë


Gazetarja: Nuk kam dashur kurrë të iki nga Shqipëria, tani dua të emigroj një orë e më parë

463 Shikime
admin
1
Postuar me 09 Aug 2018 / Në kategorinë Film & Animation

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT

Gazetarja Valbona Mezini, anëtare e kryesisë së PD-së, e ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se nuk kishte dashur kurrë të largohej nga vendi, por vitet e fundit dëshiron të emigrojë një orë e më parë.

Mezini: Edhe unë jam një shqiptare që jetoj këtu. Nuk kam dashur kurrë të emigroj. Vitet e fundit nuk e kam gjetur më veten në këtë sistem shoqëror. Bëj pjesë tek ai grup njerëzish që kam dëshirën, duke parë pamundësinë që ofron shoqëria, kam dëshirën të emigroj një orë e më parë nga ky vend. Për herë të parë kam aplikuar për Lotarinë Amerikane dhe fatkeqësisht nuk më doli.

Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/gaze....tarja-nuk-kam-dashur

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë