Në radhë

Dhunë në Kupën e Senegalit
syrinet
28 Shikime

Gazetarja përballet me arrogancë dhe dhunë në ministrinë e Energjisë

490 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

Gazetarja përballet me arrogancë dhe dhunë në ministrinë e Energjisë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Dhunë në Kupën e Senegalit
syrinet
28 Shikime