Në radhë

Arrestimet ne Himare
syrinet
51 Shikime

Gazetarja që pa fëmijën e vrarë buzë detit në Himarë

136 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

Gazetarja që pa fëmijën e vrarë buzë detit në Himarë: Shpresojmë të zbardhet e vërteta dhe fajtore të mos dalë fëmija

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Arrestimet ne Himare
syrinet
51 Shikime