Në radhë


Gen Zeqiraj dhe Arian Lushta urojnë lexuesit e Syri.Net dhe Syri Kosova për vitin 2019

101 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 29 Dec 2018 / Në kategorinë Entertainment

Trajneri i fituesit Gen Zeqiraj dhe kuzhinieri i njohur kosovar Airan Lushta, për gjithë lexuesit e portaleve Syri.net dhe Syri Kosova kanë uruar vitin 2019

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë