George W. Bush dhe Pavarësia e Kosovës

226 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

Momenti kur presidenti i 43-të i SHBA, George W. Bush deklaron Kosova e pavarur

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas