Në radhë

Shtegu i Ngjyrave ne Kukes
syrinet
6 Shikime

Gerta Duraku: Ne Kukes ka marre dhe bie bore

56 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Gerta Duraku: Ne Kukes ka marre dhe bie bore

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Shtegu i Ngjyrave ne Kukes
syrinet
6 Shikime