Në radhë


Gjarpri 19 kg bie nga tavani i spa-së, ndodhej aty prej 10 vitesh

302 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një piton 19 kg ka rënë nga tavani i një spa-je në Kinë pasi dyshohet se fshihej aty prej të paktën 10 vitesh derisa edhe kishte arritur atë madhësi të frikshme.

Pronari i dyqanit tha që ai ishte aq i frikësuar kur pa se gjarpri po rrëshqiste në tokë, pasi nuk mundi të ndalonte rrëzimin e tij.

Zvarraniku, i gjatë katër metra është marrë nga policia dhe është dërguar në një kopsht zoologjik.

Incidenti ndodhi pasditen e së martës së kaluar në një kompleks argëtimi në rrethin Chancheng të Foshan, Provinca Guangdong në jug të Kinës, raportoi radiotelevizioni Guangdong.

Asnjë lëndim nuk është raportuar si rezultat i incidentit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë