Gjarpri mbyt trajnerin

357 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një video shqetësuese tregon një trajner cirku që tentoi të performojë para prindërve dhe fëmijëve por që të gjithë mbeten të tmerruar pasi ai u mbyt për vdekje nga një piton.

Audienca thuhet se ka besuar në fillim se ishte pjesë e performancës derisa njeriu filloi të rrudhoset në fytyrë dhe punonjës të cirkut nxituan ta ndihmojnë por jo në kohë fatkeqësisht.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas