Në radhë

luca
syrinet
61 Shikime

Gjergj Luca shan dhe fyen femerët: Dalin ca barbona dhe protestojnë, kanë marrë 200 mln €

181 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

Gjergj Luca shan dhe fyen femerët: Dalin ca barbona dhe protestojnë, kanë marrë 200 mln €

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

luca
syrinet
61 Shikime