Në radhë

Shoqerimi i Noizyt nga RENEA
syrinet
18 Shikime

Gjermania dhuron automjete dhe pajisje për forcat RENEA

46 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Feb 2022 / Në kategorinë News & Politics

Gjermania dhuron automjete dhe pajisje për forcat RENEA

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Shoqerimi i Noizyt nga RENEA
syrinet
18 Shikime