Në radhë


Gjirokaster/ Polici sulmohet dhe goditet me levë në kokë

87 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

Gjirokaster/ Polici sulmohet dhe goditet me levë në kokë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë