Në radhë


Gjykata rrezon akuzen ndaj Lulzim Bashes, Arben Ristanit dhe Ilir Dervishit, mbyllet ceshtja

87 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Jan 2020 / Në kategorinë News & Politics

Gjykata rrezon akuzen ndaj Lulzim Bashes, Arben Ristanit dhe Ilir Dervishit, mbyllet ceshtja

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë